Poznejte partnery Lounge 🤩

Budeme se opakovat, když řekneme, že bez partnerů by Equinns Lounge nevznikla. Nebo určitě ne v takovém rozsahu. Každý z partnerů má však svůj vlastní inspirativní příběh a ve videorozhovorech nám umožnili nahlédnout pod pokličku jejich podnikání. 😎 To se nestává každý den, takže se pohodlně usaďte…

WFG logo
Generální partner Equinns Lounge

Welfare Group se stal generálním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitele společnosti Zbyňka Halbicha, jak uvažují a přistupují k myšlence welfare, co plánují v oblasti vzdělávání nebo co je to BEMER Horse-set.

WelfareGroup.cz

Eliott logo
Generální partner Equinns Lounge

Eliott Professional Care se stal generálním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitelku společnosti Gabrielu Aujeskou, abychom zjistili, pro koho jsou produkty Eliottu vhodné, co chystají nového a jak se jim daří v zahraničí! 

Eliott.cz

Equiross logo
Generální partner Equinns Lounge

Jezdecké potřeby Equiross se staly generálním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitelku společnosti Anetu Rösslerovou, abychom zjistili, jaké speciality mají v nabídce, kde je můžete potkat se stánkem a co chystají nového!

Equiross.cz

Hlavní partner Equinns Lounge

Horse Transport Thomas se stal hlavním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitele společnosti Tomáše Kreuziga, abychom zjistili, jak se k přepravě zvířat dostal, v čem je unikátní jeho vozový park nebo jakého nejznámějšího koně převážel!

HorseTransportThomas.eu

apac logo
Hlavní partner Equinns Lounge

APAČ Podsedlovky se staly hlavním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitelku společnosti Alenu Češkovou, která nám prozradila, jak se k tomuto podnikání dostala, čím jsou její podsedlovky unikátní nebo jak dokáže přetvořit podsedlovku ve vzpomínkový předmět.

ApacPodsedlovky.cz

maya logo
Hlavní partner Equinns Lounge

E-shop MiniMaya.cz se stal hlavním partnerem Equinns Lounge na výstavě Kůň 2022 v Lysé n. Labem. Vyzpovídali jsme majitelku společnosti a naší skvělou moderátorku v jedné osobě Janu Smažíkovou, která nám prozradila, proč se rozhodla zaměřit na sortiment pro miniaturní koně a poníky, jaké novinky chystá a jak si potrpí na zákaznický servis.

MiniMaya.cz